4.02.2007 Finał szkoł średnich KS JAKUB vs Brzesko-Słotwina

piwosz

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 54

Skąd: z Piwnego Grodu

PostWysłany: Pon 12:17, 05 Lut 2007    Temat postu: 4.02.2007 Finał szkoł średnich KS JAKUB vs Brzesko-Słotwina

KS Jakub vs Brzesko-Słotwina 7;8

KS Jakub zaczął bardzo nerwowo tracąc szybko diwe bramki.
Po niemrawym okresie gry Drużyna prowadzona przez ks Andrzeja Dudka ruszyła do ataków na bramkę Słotwinian, po faulu na Krzystofie Gurgulu sam poszkodowany wymierza Sprawiedliwość i mamy 1;2.
Drużynie z centum Brzeska udaje się wyrównać stan rywalizacji na 2;2 po Golu Piotr Czyżyckiego , by po chwili objąc prowadzenie 3;2 po ładnej akcji całego zespołu i strzale Jarosława Małka. Niestety KS JAKUB nie cieszył sie długo z prowadzenia tracać dwie bramki w krótkim okresie czasu. Ale sędziowie tego spotkania za 6 fauli na zawodników ze Słotiwiny dyktują według regulaminu rzut karny i ponownie Gurgul doprowadza do remisu. Słotwina rusza do śmielszych ataków JAKUB broni się przez dłuższy czas przy czym sami popełniają szósty w tym spotkaniu faul i sędziwie dyktują rzut karny w Bramce JAKUBA Michał Król, przeciwko niemu staje Grzegorz Góra i fatalnie pudłuje nie trafiając w bramkę.Wkońcowym okresie spotkania jeszcze raz Trafia K Gurgul. Niestety Słotwina szybko wyrównuje W regulaminowym czasie gry jest więc remis 5;5
Przed spotkaniem petając sędziów co bedzie przy remisie zgodnie odpowiadają rzuty karne by po zakonczeniu meczu nakazać grać dogrywkę 2x7 min .
Dogrywka toczyłą się jak całe spotkanie remisowo i pierwsza połowa zakonczyła się remisem 6;6 Gol Piotra Czyzyckiego.Druga połowo dogrywki jakub wychodzi na prowadenie po strzale K Gurgula więc jest 7;6 . Niestety Słotwina doprowadza do remisu po fatalnym zachowaniu całej drużyny Jakuba i BRAMKARZ ze Słotwiny pokonuje Michała Króla strzałem z własnej połowy boiska. Mamy więc 7;7. Po chwili g. Góra dostaję karę dwóch minut ,niestety w odpowiedzi za dyskusję z sędzią Dariuszem Sobczykiem Krzysztof Gurgul otrzymuję drugą w tym spotkaniu dwu minutowną karę. Po zejściu z boiska nie koncząc dyskusji wspomniany wyrzej sędzia pokazuje najlepszemu snajperowi Jakuba Czerwoną kartkę. Na minutę przed końcem spotkania fatalny błąd popełnia nasz bramkarz tracąc bramkę ze strzału z dystansu wpuszczając piłkę po rękach. Jakub rzucił się do ataków niestety 3 osoby w polu nic nie zdziałały. Fianał dla Słotwiny Rolling Eyes

Warto odnotować ze najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii szkół Średnich został wybrany zawodnik KS JAKUB Łukasz Kulig nagroda jak najbardziej słuszna

tabi

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 9

Skąd: Browarna City

PostWysłany: Pon 20:51, 05 Lut 2007    Temat postu:

Szkoda...Sad zabrakło szczęścia... może następnym razem będziemy mieć go więcej...:/

Slotwina

Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pon 20:55, 05 Lut 2007    Temat postu:

Gratuluję drugiego miejsca... Naprawdę graliście dobrze, ale my okazaliśmy się tym razem lepsi. POZDRAWIAM MARCIN Z DRUŻYNY "SŁOTWINA"