04,02,2007r. Finał szkół podstawowych K.S.Jakub vs Jadowniki

Użytkownik

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 27

Skąd: Partyzantów City

PostWysłany: Wto 11:28, 06 Lut 2007    Temat postu: 04,02,2007r. Finał szkół podstawowych K.S.Jakub vs Jadowniki

Dnia 04,02,2007r. ok. godz. 17.10 rozpoczął się finałowy mecz pomiędzy drużynami K.S. Jakub, a Jadownikami w kategorii szkół podstawowych. Spotkanie toczyło się w bardzo szybkim tempie, oba zespoły przeprowadziły wiele składnych, kombinacyjnych akcji. Prowadzenie już w pierwszych minutach objęła drużyna K.S. Jakub po indywidualnej akcji Piotrka Szosty (zwanym Szoso), który mocnym strzałem ulokował piłkę w „okienku”. Chwilę później było już 2:0 w zamieszaniu pod bramką Jadownik najprzytomniej zachował się Kacper Kania i to on skierował piłkę do siatki rywala. Jadowniczanie nie podłamali się straconymi bramkami i po upływie 10 minut gry, w przewadze (2 minuty Szosta ) zaczęli odrabiać straty, najpierw po szybkim wybiciu piłki przez bramkarza zawodnik Kamil Całka w sytuacji sam na sam z Kubą Baranem zmniejszył straty na 2:1. W 13 minucie Brzeska drużyna objęła ponownie dwubramkową przewagę po przepięknym strzale z dystansu Maćka Topolskiego w tej sytuacji bramkarz był bezradny 3:1 dla młodych graczy Oks-u. Kolejne minuty to ciągły ostrzał bramki rywala przez kolejno: Kondrada Kołodzieja, Kacpra Kanię i Maksymiliana Ciszkowicza. Tuż przed przerwą gracz Jadownik, falował w polu karnym Piotrka Szostę i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł sam poszkodowany i technicznym strzałem umieścił piłkę w bramce 4:1. Koniec pierwszej połowy. Po zmianie stron inicjatywa należała do zawodników Jadownik którzy swoją przewagę ( 2 minuty Maciek Topolski ) udokumentowali bramką Jana Mastelarza na 4:2. Ataki zawodników z Jadownik nie ustawały. W 28 minucie po 6 faulu zawodnika brzeskiego sędzia podyktował rzut karny, do piłki podszedł król strzelców Kamil Całka i pięknym strzałem umieścił piłkę w siatce i zrobiło się 4:3, tylko na tyle było już stać drużynę z Jadownik. Kilka minut po wznowieniu gry indywidualną akcją popisał się Szoso, który kolejno ograł dwóch obrońców Jadownik i w sytuacji sam na sam z bramkarzem skompletował swojego hat-tricka i podwyższył na 5:3.W końcówce meczu swoją czwartą bramkę strzelił najlepszy zawodnik turnieju Piotrek Szosta, który wykorzystał prostopadłe podanie Maćka Topolskiego, po tym trafieniu sędzia odgwizdał koniec meczu i fikcja stałą się prawdą. Drużyna K.S, Jakub wygrała 6:3 i awansowała do drugiego etapu na szczeblu rejonowym. Gratulujemy całej drużynie i życzmy kolejnych sukcesów. Warto odnotować ze to spotkanie uznano jednym z najlepszych meczy całego turnieju.

Składy:

K.S. Jakub- Jakub Baran, Piotrek Szosta, Maciej Topolski, Kondrad Kołodziej, Maksymilian Ciszkowicz, Kacper Kania, Kamil Krzyształ, Piotrek Chruślicki

Jadowniki- Tomasz Wietecha, Kamil Całka, Kamil Kurtyka, Jan Mastalerz, Kamil Piekarz, Jakub Skórnóg, Mateusz Skórnóg,

Bramki: Piotrek Szosta x4 Maciek Topolski x1 Kacper Kania x1 Kamil Całka x2 Jan Mastelarz x1

Kary: 2 minuty- Piotrek Szosta, Maciek Topolski