Użytkownik

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 27

Skąd: Partyzantów City

PostWysłany: Wto 21:15, 27 Lut 2007    Temat postu: Eliminacje rejonowe szkół podstawowych Brzesko 24.02.07r

ELIMINACJE REJONOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR POLSKI "KnC"

Dnia 24.02.2007r. został zorganizowany kolejny etap eliminacji rejonowych szkół podstawowych o Puchar Polski miesięcznika „KnC” . Udział w turnieju wzięły drużyny z poszczególnych Dekanatów:
Dekanat Brzesko- Parafia św. Jakuba w Brzesku, Czchów Parafia-Rożnów, Porąbka Uszewska-Parafia Porąbka Uszewska i Szczepanów Parafia –Borzęcin. Rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. Jedno spotkanie trwało 2x7 minut ze zmianą stron. O finał rywalizowały zespoły z 1 i 2 miejsca w grupie, zaś w meczu o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny z 3 i 4 pozycji w grupie. Czas decydujących spotkań to 2x 15 minut. Drużyna K.S. Jakub wystąpiła w składzie: Baran Jakub, Ciszkowicz Maksymilian, Kania Kacper, Kołodziej Konrad, Krzyształ Kamil, Szosta Piotr, Topolski Maciej. W swoim inauguracyjnym meczu K.S. Jakub zmierzył się z małą znaną drużyną ministrantów z Rożnowa. Jakub dominował cały czas na parkiecie, ale w końcówce spotkania to drużyna z Rożnowa strzeliła jedyną bramkę i zainkasowała 3 pkt. W drugim pojedynku Jakub gładko pokonał drużynę z Porąbki Uszewskiej 5:0 .Popis strzelecki dały dwie gwiazdy drużyny: Piotrek Szosta i Maciek Topolski strzelając po 2 bramki oraz Kondrad Kołodziej zaliczając jedno trafienie. Swoją trzecią bitwę w grupie, brzescy ministranci stoczyli z Borzęcinem. Bramki Kacpra Kani i Piotrka Szosty pozwoliły bardzo szybko objąć prowadzenie, którego brzeszczanie nie oddali do końca meczu. Czchowianom przypadła w udziale walka o 3 miejsce. Spotkali się tam z Porąbką Uszewską. Pojedynek ten był bardzo wyrównany, do przerwy na tablicy widniał wynik 3:2 Po zmianie stron to Porąbka rzuciła się do ataku i strzeliła przeciwnikowi dwie bramki które dały im zwycięstwo i przesądziły o zajęciu trzeciego miejsca. W finale spotkały się najlepsze drużyny z Dekanatu Brzeskiego- K.S. Jakub i z Dekanatu Szczepanów- Borzęcin. Spotkanie toczyło się w bardzo szybkim tempie. Początek meczu układał się po myśli Jakuba. Piotrek Szosta zdobył bramkę na 1:0. Nie mineło kilka minut a wynik podwyższył na 2:0 Maciek Topolski. Borzęcin rzucił się do odrabiania strat i po 10 minutach gry zdobył bramkę kontaktową. Kolejne akcje brzeskiej ekipy przyniosły znowu dwu bramkową przewagę, tym razem piłkę do siatki głową skierował Maksymilian Ciszkowicz. Wynikiem 3:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron inicjatywa należała do zawodników z Borzęcina. W zamieszaniu pod bramką Pitaś Arkadiusz umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Jakuba Barana i zrobiło się 3:2. To wszystko na co było stać ekipę z Borzęcina tego dnia. Chwilę później dwójkową akcją popisali się Maciek Topolski i Piotrek Szosta, ten drugi umieścił piłkę w siatce podwyższając na 4:2. Kolejne akcje owocowały kolejnymi trafieniami, tym razem piłkę w bramce ulokował Maciek Topolski, a asystował mu Kacper Kania. Nie minęło kilka minut a Brzeska drużyna mogła się cieszyć z kolejnej bramki w wykonaniu Piotrka Szosty, który skompletował swojego hat-tricka w tym meczu. W ostatniej minucie spotkania rywala pogrążył Maciek Topolski, który pięknym strzałem z dystansu pokonał bramkarza rywali kompletując hat-tricka i ustalając wynik meczu na 7:2 dla K.S. Jakub. Najlepszym bramkarzem uznano Jakuba Barana a królem strzelców został Piotrek Szosta który wyprzedził o jedną bramkę Maćka Topolskiego.

Najlepszy bramkarz turnieju: Jakub Baran

Zdjęcie grupowe drużyn finałowych w górnym rzędzie drużyna Borzęcina a w dolnym rzędzie drużyna K.S.Jakub

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klub Sportowy "JAKUB" Strona Główna -> Piłka Nożna Halowa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)